Velké přírodní

Jsem přírodní XXL houpací prkno. Dost veliké na to, abys mě podlezl. Nejsem ošetřené olejem, ani voskem. To znamená, že na mně jen tak nějaká nožka neuklouzne.

2 290 Kč
Dostupnost: Skladem

Detailní popis produktu

K ČEMU TI BUDU?

Pohoupáš se na mě. Uděláš si ze mě domeček i garáž pro auťáky. Pomůžu ti jako stolička, když někam nedosáhneš. Jsem parádní autodráha. Špulka od nitě na mě lítá nahoru a dolů jako blázen! Použiješ mě jako skluzavku, a taky mě budeš pořád podlézat. Dáš si na mě polštář a odpočineš si v pelíšku. A pak ze mě uděláš bunkr...

  • Podpořím tvou rovnováhu
  • Naučím tě lepší koordinaci a motorice
  • Posílím tvoje svaly
  • Unesu 200 kg, můžete si na mě hrát ve dvou
  • Rozvíjím tvou fantazii

Jo, a když už tě nebudu bavit, nažeň na mě dospěláky, ať se po celém dni taky trochu protáhnou, zacvičí si, upevní střed těla, posílá svaly a taky si trochu zaskotačí. Nebo blbněte všichni společně, od toho tu jsem!

Nejlepší na mě je, že mě nemusíš uklízet! Jsem totiž i krásný kus nábytku, který se hodí do obýváku i pokojíčku.

 

VELIKOST A NOSNOST 

Rozhodli jsme se vyrábět prkno, které je vhodné pro celou rodinu. Nejdříve jsme zkoušeli prkno menších rozměrů, ale postupně jsme zjistili, že nám s počtem dětí, které se na něj sápou, a našich nápadů, jak jej využít, vyhovuje spíše prkno větší a více zahnuté. Ale ne zas moc, aby na něm mohli řádit i ti nejmenší. Naše prkno je XXL - má velikost 110 cm na cca 30 cm. 110 cm je délka zahnutého prkna, vzdušnou čarou to dělá zhruba 90 cm.

Houpací prkno je vhodné i pro dospělé, nebo více dětí. Razíme cestu minimalismu. Když už do domácnosti něco koupíte, ať věc slouží více lidem a dlouhá léta. Ať s vámi hračky rostou, a jsou k užitku nejlépe i dospělým. 

Nosnost: děda, vnuk + dvě kočky. :) Chtěli jsme, aby prkno uneslo celou rodinu, a myslíme, že se nám to povedlo. Nosnost 250 Kg. I když na něm skáčete.

 

MATERIÁL

4 vrstvy dobrého bukového dřeva opracované ve stolařství našeho dědy. Vydrží i náročné užívání - vyzkoušeno mnoha spokojenými zákazníky i vlastními silami celé naší rodiny. Pokud se na něm přeci jen udělá nějaký šrám, není nic jednoduššího než jednoduše vysmirglovat a přetřít znova olejem / voskem / lakem. Rádi vám poradíme, jak na to.

Povrchová úprava: neošetřené, přírodní dřevo. Prkno je světlejší barvy, než třeba lakované nebo ošetřené olejem. Můžete jej natřít dle libosti, třeba tabulovou barvou, nebo ošetřit olejem / lakem. Spousty lidí využívá prkno bez úpravy. Nevýhoda: Dříve se zašpiní, ale dá se umýt, případně trochu znova vysmirglovat a je jako nové. Výhoda: Na přírodním prkně vám drží nohy i v ponožkách :)